Začátek v líčení

7. října 2018 v 19:00 | Jane.bookworm |  Dekorativka
Před zhruba 2 lety mě zaujala dekorativní kosmetika. Bohužel jsem neměla na ni odvahu. Má první osobní zkušenost byla minulé Vánoce. To jsem dostala paletku od Freedomu - Pro 12 dreamcatcher a štětec na oční stíny.


Tyto stíny mají krásné barvy, ale pigmentace je u některých barev horší. Černá je např. pigmentovaná tak, že se pomalu nedá ani ztrácet. S touhle paletkou jsem si dříve hrozně vyhrála, ale teď už po ní tak často nešahám. Moje začínající kombinace byla většinou tmavě hnědá a zlatá.
Později jsem si uvědomila že toho potřebuji trošku více. Naběhla jsem do drogérie a koupila si korektor Fit me, fixační pudr a štětce. Korektor jsem začala používat i na podklad pod oční stíny a používám ho tak dodnes.

Zároveň jsem si koupila i fixační sprej. Jediná nevýhoda při poměru cena/výkon je vůně. Voní jako dezinfekce.

Věc, která mě hodně zklamala byt tento fixační pudr od Gabriella Salvete. Pudr byl ze začátku skvělý, ale po nějaké době začal hrozně prášit a měla jsem ho úplně všude. Nyní se ho snažím dopotřebovat, ale kupovat si ho znovu nebudu.

Toto bylo celé moje začátečnické líčení. Nezapomeňte v makeupu je volnost. Nyní se líčím už půl roku a myslím že pokroky jsem nějaké udělala i když třeba malé. Také jsem si řekla, že rtěnky potřebovat nabudu, ale nyní jich mám 13 a stále si myslím, že jich mám málo, zvlášť když by se mi líbil nějaký odstín, který zrovna nemám Smějící se.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.